Çevreye, Doğaya, Topluma Saygılı

Çevreye, doğaya, topluma saygılı, gerekli tüm emniyet ve güvenlik önlemleri alınarak uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapan ROTA, kurum kültüründe yer alan kurumsal sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde kamuoyunda farkındalık, bilinçlendirme ve fayda yaratmayı amaçlamaktadır.

Nsk Sıcak Metal Dövme, otomotiv alanında üretim yaparken, diğer yandan içinde bulunduğu topluma, doğaya veya ekonomiye herhangi bir çıkar talep etmeden hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile yardım eder.

Sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak için topluma olan sorumluluğumuzu çevre, kültür-sanat, spor, insan hakları, sosyal adalet, kurumsal yönetişim, ekonomik kalkınma ve kentleşme kültürü gibi farklı alanlarda desteklediğimiz projelerle yerine getirmekteyiz.

Sektöründe fark yaratır

Fikrin oluşturulmasından, projelendirilmesine, planlanmasından, uygulanmasına ve ölçümlenmesine kadar uzun bir süreç olduğunu çok iyi bilen Nsk Sıcak Metal Dövme, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile sektöründe fark yaratmaktadır.